Mesaj gönder
Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD
Ana sayfa Ürünlerhasır dokuma makinesi

Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi

Çin Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD Sertifikalar
GIWire, Aluminium Wire, SS Telleri, Brass Wire vb. Lütfen makineleri ileri ve geri bağlantı aletleri ve ekipmanları ile Anahtar Teslimi olarak fiyatlandırın. Fabrikamızda size aylarca eğitim için teknisyeni göndereceğiz.

—— ŞAMPİYON 7 MASONS LTD.

Altıgen tel örgü makinesi ile ilgileniyoruz. Hammaddemiz polyesterdir. Lütfen bize fiyat teklifi verin.

—— Guissela Colom

Ben sohbet şimdi

Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi

Long Life Stainless Steel Wire Mesh Weaving Machine For Filter Screen
Long Life Stainless Steel Wire Mesh Weaving Machine For Filter Screen Long Life Stainless Steel Wire Mesh Weaving Machine For Filter Screen Long Life Stainless Steel Wire Mesh Weaving Machine For Filter Screen

Büyük resim :  Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei, Çin (Anakara)
Marka adı: JingLian
Sertifika: IATF16949:2016
Model numarası: ZWJ - 1300B
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Ambalaj bilgileri: çıplak paketleme
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100 set / ay
Detaylı ürün tanımı
Makine tipi: Otomatik Genişlik: 1300 mm , 1600 mm , 2600 mm
Motor gücü: 2,2 kW Tel Çapı: 0,025-0,200 mm
Yoğunluk: 4-400 gözenek / inç hız: 75 kez / dk
renk: Beyaz ve ihtiyaçlarına göre Satış sonrası servis sağlanan: Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri
Vurgulamak:

tel örgü yapma makinesi

,

tel örgü üretim makinesi

Filtre Ekranı İçin Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi
 
özet
 
Stainless Steel Wire Mesh Weaving Machine For Filter Screen is composed of frame, main drive part, browning mechanism, rapier weft pulling mechanism and automatic holding mechanism. Filtre Ekranı İçin Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi çerçeve, ana tahrik parçası, esmerleşme mekanizması, meç atkı çekme mekanizması ve otomatik tutma mekanizmasından oluşur. The main drive includes motor, two-stage belt drive and crankshaft. Ana tahrik motoru, iki kademeli kayış tahrikini ve krank milini içerir. The rapier weft pulling mechanism includes gear, eccentric rod, connecting rod, tube joint bearing, weft clamping device, sword path and rapier belt. Meç atkı çekme mekanizması dişli, eksantrik çubuk, biyel, boru eklem yatağı, atkı sıkma cihazı, kılıç yolu ve meç kemerini içerir. The upper end of the eccentric rod is installed On the pin shaft of the gear, the lower end is connected with the connecting rod, and the two connecting rods are provided with a pipe joint bearing, the lower connecting rod end is connected with the rack through the pipe joint bearing, the rack is meshed with the gear fixed with the sword belt, the gripper cuts off the weft line and the gripper edge, and the browning mechanism includes a cam, a browning foot, a browning and a pulley. Eksantrik çubuğun üst ucu takılmıştır Dişlinin pim miline, alt ucu biyel kolu ile bağlanır ve iki biyel kolu bir boru bağlantı yatağı ile sağlanır, alt biyel kolu ucu rafa bağlanır boru bağlantı yatağı boyunca, raf kılıç kemeri ile sabitlenmiş dişli ile örülür, tutucu atkı çizgisini ve tutucu kenarını keser ve esmerleşme mekanizması bir kam, esmerleşme ayağı, esmerleşme ve bir kasnak içerir. Low noise, high production efficiency and improved operation conditions. Düşük gürültü, yüksek üretim verimliliği ve gelişmiş çalışma koşulları.
 
 
Ana Özellikler
 

 

1

Metal tellere son derece uyarlanabilir.

2

Ayarlama için geniş bir aralığa sahiptir ve düz örgü, eğik örgü, boncuk deseni ve konik kontrast mikro oluk dahil çeşitli desenlerde örgü yapabilir.

3

Atkı teli herhangi bir mekik olmadan doğrusal olarak yönlendirilir, çözgü hattı besleme ve alma mekanik ve otomatik olarak gerçekleştirilir, açıklık boyutu küçüktür ve net yüzey herhangi bir kusur olmadan düz ve düzenli bir şekilde yapılır.

4

Kırık veya atkı kırılmış herhangi bir çözgüde otomatik durdurma ve görüntüleme işlevlerini çalıştırır.

5

Tüm makine, düşük bir ağırlık merkezinde ve düşük bir gürültü seviyesinde stabil bir şekilde çalışır.

6

Type ZWJ-1300B weaving machine is an improvement based on Type ZWJ-1300A weaving machine to satisfy the user's requirement, as some of the parts are rebuilt, Type B machine is especially improved in the rigidity when comparing with Type A machine, and thus it is more suitable for weaving with wires in larger diameters. Tip ZWJ-1300B dokuma makinesi, kullanıcının ihtiyacını karşılamak için Tip ZWJ-1300A dokuma makinesine dayanan bir iyileştirmedir, bazı parçalar yeniden inşa edildiğinden, Tip B makinesi, Tip A makinesi ile karşılaştırıldığında özellikle sertlikte geliştirilmiştir ve bu nedenle daha büyük çaplarda tellerle dokuma için daha uygundur. For type ZWJ-1600Q weaving machine, the weave breadth is enlarged on the basis of Type ZWJ-1300A and ZWJ-1300B weaving machines. ZWJ-1600Q tipi dokuma makinesi için, dokuma genişliği Tip ZWJ-1300A ve ZWJ-1300B dokuma makineleri bazında büyütülür.

 
Teknik parametreler aşağıdaki Tabloda gösterilmiştir.
 

madde

birim

Referans değeri

Tel net maksimum genişlik

aa

1300

Yoğunluk

aa

0.45 ~ 0.036

Krank mili dönme hızı

dev / dak

65 ~ 90

Fren moto Gücü

KW2.2
Fren moto GerilimiV380
Fren moto Dönme hızı

dev / dak

1420

Dış boyut

aa

× 2800 × 1200 2600

 
Operasyon
 

  1. Dokuma makinesi herhangi bir çalışma pozisyonunda başlatılabilir ve durdurulabilir.
  2. Atkıda veya çözgüde otomatik durma ve kırmızı / yeşil ışık göstergesi işlevi vardır.
  3. At a fault of weft broken or warp broken, the weaving machine will be automatically stopped and the red/green light will give an indication. Atkı kırıldığında veya çözgü kırıldığında, dokuma makinesi otomatik olarak durur ve kırmızı / yeşil ışık bir gösterge verir. The weaving machine can be brought back into normal operation after the fault is removed, the STOP button is pressed down, and the indicator is turned off. Dokuma makinesi, arıza giderildikten, DURDUR düğmesine basıldıktan ve gösterge kapatıldıktan sonra tekrar normal işletime alınabilir. If the indicator does not turn off when the STOP button is pressed down, and the weaving machine can not be brought back into normal operation even by pressing down the FORWARD button, it means the fault hasn't been removed yet. DURDUR düğmesine basıldığında gösterge kapanmazsa ve dokuma makinesi İLERİ düğmesine basılarak bile normal çalışmaya geri döndürülemezse, hatanın henüz giderilmediği anlamına gelir.
  4. Gerektiğinde, dokuma makinesi STOP düğmesine basılarak herhangi bir çalışma pozisyonunda durdurulabilir.
  5. The weaving machine will be brought into reverse running by pressing down the REVERSE button. Dokuma makinesi, TERS düğmesine basılarak ters çalışmaya getirilecektir. Usually reverse running is required at any weft broken, but it is recommended not using this function frequently otherwise the rapier will break off the warp line or the motor will be damaged because of overheat. Genellikle kırık herhangi bir atkıda ters çalışma gereklidir, ancak bu işlevi sık kullanmamanız önerilir, aksi takdirde meç çözgü hattını keser veya aşırı ısınma nedeniyle motor hasar görür.

 
Makine resmi
 
Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi 0
 
Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi 1
Filtre Ekranı İçin Uzun Ömürlü Paslanmaz Çelik Hasır Dokuma Makinesi 2

 

İletişim bilgileri
Raoyang jinglian machinery manufacturing co. LTD

İlgili kişi: Mrs. Sunny

Tel: 13633185873

Faks: 86-318-7463556

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)